אודות

סטודיו “ענבליקה” לתכנון ולעיצוב פנים הוקם על ידי מעצבת פנים ענבל צלקה בשנת 2008, מאז אנו מתמחים בבנייה, בשיפוץ ובעיצוב חללים מסוגים שונים ומגוונים – חללי מגורים כמו וילות, פנטהאוזים ודירות יוקרה, חללים ציבוריים כמו משרדים ולובאים וחללים מסחריים כמו חנויות, מסעדות וברים.

כל חלל שכזה שונה מקודמו במרחב הנתון, בתקציב, בצרכים ובאופי הלקוחות, יחד עם זאת התהליך הוא דומה והעקרונות העיצוביים על פיהם אנו פועלים זהים. אנו שואפים לייצר חללים הרמוניים, בהם כל אלמנט נמצא במקומו והאלמנטים השונים מחמיאים זה לזה ומשלימים זה את זה.

אנו בסטודיו מאמינים כי עיצוב פנים איכותי, כמו סטיילינג אישי טוב, מצליח להקרין החוצה את אופיים של דיירי הבית ומספק עבורם סביבה פרקטית, נינוחה ומותאמת לצרכיהם. באותו אופן, עיצוב פנים של חלל מסחרי משקף ומדגיש את מיתוג החברה ואת ערכיה באופן תלת מימדי וחווייתי. לצורך כך אנו מתחברים ללקוחותינו באופן אישי, לומדים להכירם לעומק ומייצרים את החיבור ביניהם לבין החלל הנתון, תוך התייחסות לטרנדים ולמגמות, לתקציב ולסביבה.

אנו מקפידים להמשיך וללמוד, להתמקצע ולחדש בעזרת הכרות עם טכנולוגיות חדשות ומגמות מרחבי העולם. את אלו ניישם בפרויקטים שלנו במטרה שכל פרויקט יהיה שונה ומיוחד במינו. האתגרים של כל פרויקט הם אלו שהופכים את העבודה שלנו למרתקת ולמספקת כל כך ויוצרים אצלנו תשוקה גדולה לעיסוק שבו בחרנו.