שירותי הסטודיו

מה?

סטודיו “ענבליקה” מתמחה בפרויקטים במגזר הפרטי –

  • תכנון ועיצוב וילות משלב המעטפת, כולל תכנון אופטימלי של חללי הפנים בהרמוניה עם חזיתות הבית ושטחי החוץ.
  • עיצוב פנים לדירות, כולל שיפוצים ובנייה, לצורך התאמה מיטבית של חלוקת הפנים לצרכי הדיירים ויצירת שפה עיצובית מודרנית ועדכנית.
  • עיצוב דירות להשקעה, כולל תכנון הפנים, בחירת חומרי הגמר ותכנון של אלמנטים בנויים.

הסטודיו עוסק גם במגזר הציבורי והמסחרי –

  • עיצוב לובאים ואזורים משותפים במבנים חדשים או במבנים שעוברים שיפוץ.

  • עיצוב סביבות עבודה ומשרדים, כולל תכנון החלל לניצול מיטבי של השטח

  • ועיצוב פנים המתייחס למיתוג החברה ולצרכי העובדים.

    תכנון ועיצוב של חנויות, ברים ומסעדות, תוך התייחסות לקהל היעד, למיתוג החלל וליצירת אווירה נעימה וחוויתית שתעשה ללקוחות שלכם חשק לחזור שוב ושוב.

מי?

צוות הסטודיו קטן ופועל במתכונת בוטיק, כאשר כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב ושירות מקצועי ויסודי מתחילת הפרויקט ועד סופו, משלב בחירת הנכס, דרך תכנון החלל, בחירת החומרים ועד לאחרון האביזרים.
אנו עוברים תהליך מקיף יחד עם לקוחותינו, שמתחיל בהבנת צרכיהם וחלומותיהם, ממשיך בתכנון מדוקדק של כל חדר וכל פרט ומסתיים בחלל שמייצג אותם באופן הטוב ביותר.

איך?

בואו נכיר – היכרות, הכנה ותחקיר

לפני שניגשים לעבודת התכנון והעיצוב עלינו להכיר ולתאם ציפיות.
אנו נלמד את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם וכן נבחן לעומק את החלל הנתון, את יתרונותיו ואת חסרונותיו.

זה כל הקסם – תכנון ראשוני

אחרי שלמדנו אתכם כלקוחות ואת החלל שלכם, נעשה התאמה ביניהם, נחפש כיצד ניתן להעצים את יתרונות החלל, למתוח את גבולותיו ולהשתמש בחסרונותיו כדי למנף אותם ליתרונות מפתיעים ויצירתיים. את כל אלו נביא לידי ביטוי בקונספט עיצובי ובסקיצות שונות לתכנית העמדה של החלל, מתוכן נבחר את הנכונה ביותר עבורכם.

שלב התכלס – תכנון מפורט ובחירת חומרי גמר

בהתאם לתכנית הנבחרת נפיק עבורכם סט תכניות מלא שיוגש לקבלן המבצע, נלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר, החיפויים, הצבעים ויתר האלמנטים הנדרשים לקראת הביצוע. נקדיש זמן לתכנון ולבחירת גופי תאורה, על מנת ליצור חלל מלא עומק, שמספק את הצרכים הפונקציונליים שלכם ועם זאת מקנה אווירה ואנרגיה לחלל. נבחן לעומק שילובי חומרים בהתאם לסגנון העיצובי הנבחר, נחליט על ההעמדה והיישום שלהם בחלל ונקפיד על כל פרט ועל כל חיבור.

מחלום למציאות – ביצוע וביקורים בשטח

צוות הסטודיו ימליץ לכם על צוות של בעלי מקצוע אמינים ויספק עבורם מענה לצורך הבנת התכניות וכן פתרונות מקצועיים בשטח, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הפרויקט יבוצע על פי התכנון מתחילתו ועד סופו.

מה עוד?

הום סטיילינג

באמצעות סטיילינג נכון, המשלב פונקציונאליות ואסתטיקה מבלי שהאחד בא על חשבון השני, נדאג כי הבית שלכם ישקף את מי שאתם ויבטא את טעמכם האישי. נלווה אתכם לבחירת רהיטים, אביזרים, טקסטיל ואמנות ונדאג שכל האביזרים ישלימו זה את זה בהרמוניה.

שירות פנג שוואי

מקורה של תורת הפנג שוואי בסין העתיקה, היא מתייחסת לארגון המבנה והאלמנטים השונים בו על מנת להשיג הרמוניה ואנרגיה חיובית. הסטודיו עובד בשיתוף פעולה עם מומחית לנושא על מנת לתכנן את העמדת המבנה, חלוקת החלל, העמדת הריהוט ובחירת הצבעים בהתאם למפת פנג שוואי של החלל הנתון.

ניהול ספקים וקבלת סחורה

מכירים את זה שלקראת סוף הפרויקט נדמה כי הוא לא נגמר? צוות הסטודיו יעמוד לשרותכם לצורך תיאומים והובלות של כל הרהיטים והאביזרים על מנת שתוכלו להתפנות לעיסוקים אחרים ולסיים את הפרויקט באווירה חיובית.

ספקים נבחרים