לקוחות ממליצים

ענבל היקרה,
בסיומה של התקופה המאוד קצרה, לחוצה אך מהנה כי ליווית אותנו במקצועיות שאין שנייה לה ובסבלנות אין קץ, אנו רואים לעצמנו זכות וחובה נעימה לומר לך תודה מעומק הלב. מרכז המכירות של החברה והמשרדים שעיצבת לנו הם בהחלט הצלחה ואנו ממשיכים לקבל מחמאות על כך המפיצים שמגיעים אלינו למרכז המכירות.
החלטה על שיפוץ מרכז מכירות הקיים התקבלה בלוח זמנים קצר מאוד ביחס להתנהלות חברתנו ואף על-כן, בתקופה זו היית בקשר כמעט יום יומי אתנו מתוך רצונך לענות על ציפיותינו לעמוד בלוח זמנים המאוד לחוץ שנקבע לנו.
עובדה זו רק גרמה לך להתאמץ יותר ולתת לנו את כל תשומת הלב הנדרשת בזמן התכנון, במהלך השיפוץ וכמובן בשלב העיצוב הסופי.
ליווית אותנו באופן צמוד בבחירת החומרים, בתכנון התאורה ובבחירת הריהוט האיכותי והיפה ביותר וידעת ליצור הרמוניה מושלמת בין כל הפריטים, בזכות הראיה הכוללת שלך מחד וירידה לפרטים הקטנים מאידך. הליווי שלך היה מקצועי ומסור, העצות שלך היו הכרחיות, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע הייתה מדוקדקת להפליא. אנו הערכנו מאוד את הגעתך לשטח בעת שיפוץ ולאחריו.
כמו כן, חייבים לציין את היחס החם והחיוך האינסופי שלך. אין ספק שאנחנו לקוח "מורכב"…חברה בינלאומית שמנהלת מרכז לוגיסטי בישראל לסניף של חברת הרבלייף הבינלאומית. כל התכניות המפורטות והדמיות שהכנת קיבלו אישורים מהנהלת החברה שלנו בחו"ל וגם מהנהלות חברת הרבלייף בארץ וגם בחו"ל. וכל זה ללא הערה אחת נוספת מאף הנהלה. הכל היה מתוכנן היטב, עמד בתקציב שאופשר לכך וענה לציפיות
של כל ההנהלות!
בסיומה של תקופה זו, אנו מודים לך מקרב לב וזוקפים לזכותך את התוצאה המושלמת. מרכז מכירות שעיצבת הוא כרטיס ביקור מכובד לחברת הרבלייף ואנו גאים בו ומתרגשים מהנעשה בכל יום מחדש.
אין ספק שכלקוחותייך המרוצים נמליץ עליך בכל הזדמנות.

בכבוד רב,
אינה בר-לב, מנכ"ל
קבוצת פילואט בע"מ

היי ענבל,ככה יצא לי תוך כדי הטיסה חזרה… מקווה שזה בסדר.לפני קצת יותר משנה קיבלנו החלטה בחברה לנסות ולייצר מתיחת פנים וריענון מחדש של הסניפים.ההתלבטות היתה מאוד קשה ולוותה בהמון חששות שהעיקרית היתה איך מייצרים חוויה שתגרום ללקוחות שמבקים בחנות להרגיש בבית ולא לייצר סוג של ניכור.ההחלטה היתה שעושים פיילוט בסניף חוצות המפרץ ומשם החלנו להיפגש עם מספר לא קטן של משרדי אדריכלים ומעצבים כדי לפגוש את המשרד הנכון עבורנו.המשרד שהצליח להרגיע את ״ החששות״ והראה לנו קונספט שאליו כולנו התחברנו היה המשרד של ענבליקה בניהולה של ענבל צלקה.ענבל הביאה איתה כבר מהפגישה הראשונה מקצועיות, פתרונות ולא פחות חשוב, ים של אנרגיות חיוביות שבלעדיהן היה קשה להתקדם. תמיד עם חיוך וכל בעיה שצצה התקבלה אצלה באהבה ומשם הפתרון.ענבל והבנות המקסימות במשרדה יצרו עבורנו חנות מדהימה, שונה מכל מה שהכרנו עד היום, חנות ששואבת פנימה את האנשים.לכל אורך השיפוץ המשרד עמד בקשר ישיר עם כל אנשי המקצוע כולל פגישות באתר. הכל קרה תחת עמידה בלוחות זמנים מטורפים שנכפו עלינו והכל במקצועיות מעוררת הערצה!!!סיימנו את שיפוץ סניף חוצות, קיבלנו בדיוק את מה שרצינו ויחד עם זאת ביטחון מלא שזה בדיוק זה ומיד עברנו לשפץ את סניפים, ראשון לציון, פולג וסגולה ומשם נמשיך הלאה.ענבל וכל בנות המשרד, אתן ראויות להערכה אדירה ולנו היה את המזל לפגוש מקצועיות וכשרון כמו זה שיש שם לכולכן.תודה על הכל!הראל גבעמנכ״ל חברת ZAGA

בברכה,הראל גבע

תאריך : 19/12/2023

לכבוד ,
ליאת – אמפ"א
אנו פונים אלייך כדי להעלות על נס את הבחירה בענבל צדקה – ענבליקה להיות המעצבת שלנו
אנו חייבים לציין שתחילה היינו מגובשים מה בדיוק אנחנו רוצים לשנות בדירה וחשבנו מה כבר תואיל לנו המעצבת היא וודאי לא מכירה אותנו ואת הצרכים/רצונות שלנו. חשבנו בוא נשמע מה יש לה להציע אם לא יועיל
לא יזיק .
הנס התחולל כשפגשנו בענבל, כל כך התחברנו אליה היא סובלנית ומאוד קשובה הכירה את שיגעונותינו בפגישה הראשונה. שינויים שלא חשבנו עליהם בכלל היא האירה את עיננו, נתנה לנו עצות זהב שבכלל לא עלו על דעתנו. ענבל הייתה זמינה לנו לכל שאלה וכל שינוי שרצינו. הפגישה איתה באביבי מטבחים ובחרש נתנה לנו ערך מוסף לעיצוב הבית. ענבל הייתה בקשר מתמיד עם לינוי לגבי השינויים כדי שלא יתפספס משהו . וחסכה לנו זמן יקר בהתנהלות מול לינוי מתאמת שינויי הדיירים, מסורה ואכפתית מאוד ודאגה שהכול יהיה מובן לכל הצדדים.
אנו מוקירים מאוד את עבודתה עימנו וממליצים בחום עליה. לדעתנו שילובה בפרויקט שידרג לנו את הדירה
בעשרות מונים. לכם כחברה אנחנו מודים ש נתתם לנו את הזכות להכיר מעצבת מקסימה לבבית ובעיקר מקצועית.
בברכה ושנזכה כולנו לבשורות טובות,
שרה ויגאל ויצמן,
דירה 76 בניין D – רחובות.

מעבר דירה הוא אחד הפרוייקטים היותר גדולים, שמשפחה עושה במהלך החיים. מלבד העניינים הפיננסיים, המנהלתיים וההתמודדות עם עורכי דין, מוכרים ופקידי טאבו, נשאר השלב היצירתי והוא עיצוב הבית. לחלק מהאנשים זהו שלב קל… עבורנו לא: מה עושים? איפה קונים? איך בוחרים אנשי מקצוע טובים? ואמינים?
ואז פגשנו את ענבל. פתאום דברים התחילו להסתדר, ובדרכה של ענבל בנועם, ביעילות ובנחישות. עם המון סבלנות והקשבה מצד ענבל בפגישת ההיכרות יצאנו לדרך יצירתית, והתוצאות לא איחרו לבוא. יכולת הניהול הן הרעיונית והן של צוות העובדים הייתה נפלאה. 
הזמינות של ענבל והסבלנות כלפינו הייתה אינסופית. כמו כן, הבחנו במהלך הפרוייקט, שכולם מכירים אותה (בעלי מקצוע, מוכרים בחנויות או לקוחות שלה שפוגשים אותה) וכולם ממליצים עליה ומוקירים אותה, וזה נתן שוב ושוב תחושת בטחון שעשינו את הבחירה הנכונה.
אין דבר יותר מספק עבורנו מלשמוע כמעט כל מי שנכנס אלינו הביתה את המשפט: 
“וואו, איזה יופי כזה עוד לא ראינו!”. 
אז תודה רבה עם הערכה עמוקה לך ענבל על תקופה אינטנסיבית, שבזכותך הייתה גם מהנה ופרודוקטיבית. אנחנו ממליצים בחום לכל מי שמחפש מעצבת פנים מקצועית, מוכשרת, יצירתית שגורמת לתהליך להיות יעיל, מקורי וכייפי.

לענבל היקרה! 
קנינו דירה לפני כשנה, שברנו את הראש כיצד לתרגם למעשים את בית חלומותינו. 
קיבלתי 2 המלצות, משתי חברות שהבטיחו לי שלא אתאכזב ויש מעצבת בשם ענבל צלקה, והיא מאוד מוכשרת. פניתי אלייך, נפגשנו, הכימיה איתך היתה מדהימה ואחרי שהלכת, בליבי ידעתי שאני עושה את הבחירה הנכונה.
קנינו דירת פנטאוז בשכונת “לב המושבה”, בנס ציונה. אני זוכרת שכשנפגשנו שנית, הגעת אליי עם הלפטופ שלך, והצגת בפניי הדמייה של מטבח וסלון משודרגים בצורה חלומית. החלטנו, אני ובעלי, לתת בידייך את הסמכות לעצב לנו את הדירה כעולה על רוחך בשיתוף מלא שלנו, אבל עם הטעם והנגיעות שלך. הרעיונות שלך היו מקוריים, שילבת בתוך החלום שלך את החלום שלנו וביחד עיצבנו דירה להפליא. הנגיעות שלך והרעיונות שלך היו לא רק בפן העיצובי, אלא גם אדריכלות מרשימה (שברנו קירות, אריחים, החלפנו הכל הכל, בנינו דירה חדשה). הבאת לנו אנשי מקצוע טובים, אמינים ורציניים , שניפצו הרבה מיתוסים של חוסר אכפתיות ומריחת עבודה. רצינו דירה שיהיה לנו ולשלושת ילדינו כיף להיות בה. 
את היית מלאת סבלנות, רצון טוב, תיזזת איתנו, ובלעדינו ,בכדי למצוא לנו את הריהוט שרצינו, את המטבח, סניטריה ומה לא בעצם… גם כשלפעמים היה לנו קשה, כי שנינו עובדים במשרה מלאה ויש לנו שלושה ילדים קטנים, לקחת על עצמך הרבה מעבר למצופה. אני ובעלי, שני אנשים שחוש העיצוב שלהם שואף לאפס, מצאנו את עצמינו נלהבים ושבויים באנרגיה 
שלך לעצב לנו את הבית. זה לא היה קורה בלעדייך, הליווי שלך היה הרבה מעבר למה שציפינו, קיבלת אותי בביתך בשעת ערב מאוחרת כי לא היה לי זמן אחר. פירגנת לנו בצורה שגרמה לי לחוש שהכל היה שווה את התהליך. ועכשיו אנחנו אחרי, גרים בדירה מושלמת, בדיוק כפי שחלמנו. לא האמנתי שמישהו יכול להרים לנו פרוייקט כזה רחב, לבד!!!!! אבל, עם האנרגיה המטורפת שלך, זה קרה. אני חושבת שאת סופר מוכשרת, ואני כל כך שמחה שבחרנו בך. זה הזמן שלנו לאמר לך תודה מכל הלב. תודה על ההקשבה תודה על הסבלנות תודה על הפרגון העצום תודה על היכולת לתרגם חלום למציאות תודה על שהפכת 
חוויה קשה של שיפוץ מאסיבי לחוויה שמותירה טעם טוב בפה. ותודה על שעשית הרבה 
מעבר למה ששילמנו ממך ולמה שמצופה מבעלת מקצוע. הרבה הרבה יותר!!!! 
אנחנו מאושרים בדירה, ולכל מי ששואל ומתפעל, זה הכל את (אגב, כל החברות של אמא שלי היו פה להציץ, להתרשם והפידבקים היו “וואהו”). 
לקחת על עצמך פרוייקט עצום ופשוט הצלחת בגדול. אוהבים אותך מאוד את מדהימה ! 
פנינית ואורי ניב

לענבל הגענו אחרי רכישת דירה חדשה מוכנה מקבלן – כך שהכל “נראה”, על פניו, מוכן. 
הסיבה שפנינו לענבל היתה שלמרות כל ניסיונותינו למצוא פתרון באופן עצמאי – תכנון הסלון הקיים היה מאד בעייתי ולא אפשר לצפות בטלויזיה בנוחות. בנוסף, רצינו גם לראות טלויזיה מהמטבח (חלק משגרת הערב הזוגית ). היו אלה שתי בעיות קריטיות עבורנו. 
כבר בפגישה הראשונה העלתה ענבל פתרון כה יצירתי, שלא העלנו אותו על דעתנו. הפתרון נתן מענה מוחלט לכל הבעיות במקביל. בדיעבד – היה זה שינוי הכרחי, בעלות נמוכה יחסית, ששדרג בצורה משמעותית את הדירה. בנוסף, נבל הוכיחה לנו כמה ריצוף אפור (שלא אהבנו אותו בהתחלה) יכול להיות משגע אם הלבשת הבית
מחמיאה לו. 
התהליך היה מאד מהנה ומועיל, בזכות היצירתיות של ענבל, הליווי הצמוד, ההקשבה לצרכינו והשכנוע העדין במקרים שהיה צריך להבהיר לנו שאנו טועים (ובדיעבד – היא לגמרי צדקה). 
בזכותה יש לנו דירה שמתאימה לנו כמו כפפה ליד – הן מבחינת המראה והאוירה והן מבחינת הפונקציונליות: מטבח מושלם, נוחות ופינוק בפינת הישיבה, פינת אוכל יפיפיה ומיוחדת, חדר שינה זוגי רומנטי, חדר משחקים שמח ומלא חיים וחדר ילדים עם פינה ייחודית לכל ילד. 
האווירה בדירה מרגיעה ומפנקת וחווית המגורים הכי פונקציונלית שיכולה להיות (מה שמאפשר לדירה להיות מסודרת ביומיום). כל אלה, בשילוב עם המחמאות שאנו זוכים להן מכל אורחינו – מוכיחים עד כמה הפניה לענבל היתה מוצדקת והכרחית. תודה רבה!! 
אוהבים, משפחת שקלאר- הרצליה.

אמרתי לך כבר שלא נפרדות ובטוחה שעוד אעזר בך בפרויקטים הבאים. אבל בינתיים, חייבת לסכם את התקופה שעברנו ולהודות לך על הכל. כשבחרנו לעבוד עם מעצבת הייתה לנו מטרה ראשונית וברורה – מיקסום הפונקציונליות של דירת הקבלן החדשה שקנינו. כשפגשנו את ענבל – ידענו שהיא הבן אדם המושלם לתפקיד. כבר בשלבים הראשונים, ביצענו תיאום ציפיות, ענבל שאלה וחקרה וביקשה ללמוד אותנו ואת הצרכים שלנו עד כמה שאפשר בכדי לתת מענה ופתרונות שיתאימו בדיוק עבורנו. המסע המשותף שלנו עם ענבל ארך כשנתיים משלב תוכניות הדירה ועד קבלת מפתח. בשנתיים האלו ענבל תמיד הייתה זמינה עבורנו, לכל שאלה, התייעצות, התבלטות, בוררות (כן כן גם זה נדרש לפעמים) ואת הכל היא עשתה תמיד תמיד עם חיוך על הפנים, אנרגיה מתפרצת של עשיה, של מטרה משותפת ויצירתיות אדירה. לא פעם ענבל תפסה גם את המקום של הגורם המרגיע, ענבל עזרה לנו לתעדף הוצאות, לוותר על הוצאות מיותרות, למצוא פתרונות יצירתיים וזולים ומהממים, תמיד מתוך אמונה ומטרה למצוא את הפתרון הכי נכון עבורינו. לפני כחודש נכנסנו לדירה המקסימה שלנו, מאושרים ומאוהבים בבית החדש שלנו. הוא עוד לא מושלם ועוד לא מוכן, והמסע שלנו עוד ממשיך, ולכל הצדדים, גם לנו ולגם לענבל, אין בכלל ספק שהמשך עיצוב הבית לא יעשה לרגע ללא הליווי המדהים של פצצת האנרגיה הזו העונה לשם – ענבליקה
תמי פרנצס

לא באמת תכננו לעבור לבית חדש אבל אז ההזדמנות פשוט התדפקה על דלתנו תרתי משמע. מצאנו בית פרטי מרווח וגדול יותר שמתאים יותר לצרכים של משפחתנו כיום והחלטנו הפעם להעזר במעצבת (בניגוד לבית הקודם). הרי אם נעשה ונחשוב אותו דבר לא נגיע לתוצאה שונה באמת ממה שהכרנו. ידענו שמשהו מקצועי יכול לתרגם את הרצונות שלנו למראה שאנו כנראה לא נוכל לדמיין. כאן ענבל נכנסה לחיינו. סרקתי את האינטרנט ולא התחברתי למה שראיתי עד שהגעתי לאתר של ענבל. 
משהו שם גרם לי לקבוע פגישה וכימיה היתה מהרגע הראשון. ענבל השראתה המון בטחון, שניתן לסמוך עליה, מקצועיות, בגובה העיניים והבנה ברורה שהיא כאן לעזור לנו להגשים את החלומות שלנו (ולא לחלום במקומנו). ידעתי שאני אצטרך לשחרר (טיפ ראשון), להגדיר בגדול את הכיוון אבל לתת מקום, לתת לענבל מרחב להשפיע ולהוביל והיא אכן הובילה. היא ידעה לקחת אותנו למקומות הנכונים ולזהות למה נתחבר. 
האמת שבהתחלה לא באמת ידענו את הכיוון והתחלנו דווקא בתאורה. זו היתה מנורת רצפה עם רגלי עץ שתפסה את עיני ומיד ידעתי שכאן זה מתחיל. זה היה פשוט אך מאוד מיוחד,זה מיד הוביל לשידה וכך הלאה. קבלת ההחלטות היתה די מהירה (הטיפ השני) וזרמנו עם החלטות שלא תמיד ראינו את התמונה השלמה מידית. ענבל ראתה. כשחשבתי על כסאות לבנים למטבח וענבל פתאום הציעה שחורים היה לי מוזר אך תוך מספר דקות היא הצליחה להראות לי את החיבור הנכון יותר. מיותר לציין שהחיבור יצא מדהים. יש לנו בית שמעוצב מדהים בעינינו, כיף לנו לחיות בו, הוא בוגר יותר כמונו, הוא פתוח ורחב כפי שרצינו ויש בכל פינה אמירה שהיה לנו חשוב להרגיש. בוודאות כל זה לא היה קורה ללא ההנחיה של ענבל. ענבל, המון תודה שתיבלת לנו את החיים ויצרת לנו חוויה ביתית להנות ממנה יום יום. מומלץ!

לפני כשנה רכשנו דירת גג חדשה שהיתה מרוצפת (באפור) עם תריסים (אפורים) ועם נקודות תאורה. לא רצינו לשנות את מה שקיבלנו מהקבלן, התלבטנו והתלבטנו, איזה מטבח, אילו צבעים, אילו רהיטים, מה עושים עם כל כך הרבה נקודות תאורה ואיך מתמודדים עם כל האפור שבדירה. באחד הימים הגיע אריה אלמלח (קרוב משפחה יצרן רהיטים) לדירה, ראה את ההתלבטויות וסיפר על מעצבת נפלאה ונמרצת בשם ענבליקה שלדעתו תוכל לעזור לנו מאוד. התקשרנו לענבל וקבענו פגישה בדירה. ענבל הגיעה לדירה ועם ההתלהבות והמרץ הצליחה להאיר אותה. שוחחה איתנו, התבוננה, מדדה ובמקצועיות ידעה אילו רהיטים, אילו צבעים (שלא חשבנו עליהם בכלל) ומה לעשות עם התאורה. בזריזות וההתלהבות האופייניות לה הצליחה לגרום לנו להאמין שהכל אפשרי ויהיה לנו בית מדהים. לפתע הכל נראה פתיר, נכון ומתאים. התחלנו תהליך יצירתי ומהנה מאוד. ענבל באה איתנו לחברת המטבחים, עזרה לבחור חומרים, צבעים ומרקמים. ידעה איזה רהיט כדאי לקנות ואיפה למקם כל רהיט כדי למקסם את הנתונים של כל חדר בבית. התרוצצה איתנו בחנויות תאורה, רהיטים ושטיחים. תמיד היתה זמינה, ענתה לכל שאלה, פתרה כל התלבטות וקישרה אותנו לבעלי המקצוע הטובים ביותר. לאחר תהליך מאתגר, יצירתי ומהנה נכנסנו לגור בדירה. בזכות ענבל הדירה הפכה לבית מקסים, חם ומיוחד. כל מי שנכנס לדירה מתלהב. ענבל יקרה ומקסימה, אנו מודים על כל הדרך הנפלאה, שעשית איתנו, בזכותך אנחנו גרים בבית מדהים. אוהבים ומעריצים, משפחת אלמלח.

כשהחלטנו לעבור לדירה חדשה הגעתי לאחד ממשרדי המכירות לפגישה . בדיוק אז יצאה מהמשרד בחורה יפה , שכיבדה אותי בחיוך ענק ומיד היא מצאה חן בעיני, כנראה משהו באנרגיה שלה… בפעם השנייה כשבמקרה נפגשנו, כבר החלפנו כמה מילים . האינטואיציה לא איכזבה , לקחתי כרטיס ביקור… לקח זמן עד שהתגבשה ההחלטה מה לקנות (בסוף זה בית פרטי) , אבל את ענבל לא שכחתי, חיכיתי לרגע המתאים וכשזה הגיע , מיד התקשרתי. ענבל הגיעה, הסבירה על התהליך , שאלה שאלות, בדקה את הצרכים שלנו, התעניינה בחלומות ובטעם שלנו, הכל נעשה בסבלנות , בהבנה , במקצועיות ,ותמיד עם חיוך ענק. התחלנו את דרכנו המשותפת (שנמשכה שנה) וענבל עם המון רצון טוב, נכונות להקשיב, טעם מעולה ואנרגיות של עשייה , יעצה, ליוותה (גם פיזית ), הרגיעה במידת הצורך ותמיד היתה הרגשה שיש על מי לסמוך, אנחנו בידיים טובות. ענבל עושה ואת עבודתה מתוך תשוקה אמיתית למקצוע ויצירתיות מקורית ומשקיעה את כל כולה בתהליך ,ובמבחן התוצאה רואים זאת. הבית יצא מהמם!! אנחנו מקבלים עליו המון מחמאות ובעיקר כיף לנו לגור בבית כזה מדהים. ענבלי, אנחנו מודים לך על הדרך שעשינו יחד (ותודה גם לורוניקה המקסימה), היה כיף ומעורר השראה ואת מ-ה-מ-מ-ת, אוהבים אותך, משפחת אסקרוב

ענבל היקרה!

אין מילים לתאר את ההערכה שלנו כלפייך.

מהרגע הראשון כשפנינו אלייך ידענו שיש על מי לסמוך ומיד התחברנו לטעם שלך, ולאורך כל הדרך הוכחת לנו מחדש שצדקנו.

תמיד היית שם בשבילנו, הן לכל אורך הבנייה, אם זה בתכניות חשמל, אינסטלציה איפה לשים כל נקודה ועזרת בהתלבטויות, ותמיד ידעת לתת את הטיפ הנכון, שגרם לנו להבין שטוב שלקחנו אשת מקצוע.. ולא סתם אשת מקצוע- תמיד חיובית, יצירתית, כשרונית וחרוצה, הכל אצלך מהיר, בלי עיכובים ותמיד מכל הלב.

וכמובן לאחר שהבית מוכן, עיצבת אותו בדיוק בדיוק לטעמנו (כמובן שהתחשבת גם בבקשות שלנו), ותמיד “זרמנו” איתך עם השגעונות שלך וממש ממש שמחים על כך. (מטבח שובר שגרה בצבע חום-אפור-שחור, ואי עם שיש לבן)… קיר בריקים אדמדם מרהיב… שכל מי שנכנס לביתנו נפעם!! 

מחכה לרגע שיהיה לנו תקציב לסיים את התאורה ולממש את המלצותייך, בטח גם את מתה לראות איך יצא. 

ולסיכום, הכל היה בכיף, הכל בטוב טעם, והכל בזריזות. אין עלייך!! (ועל ורוניקה המקסימה כמובן).

אוהבים אותך, ותמיד הדלת פתוחה בשבילך!! 😘

אין לנו מילים להביע את תודתנו העמוקה.
עוד לפני היסודות או אפילו תכניות, את איתנו מהיום הראשון ועד היום, הרבה אחרי שהפרויקט נגמר, כי תכלס הוא לעולם לא נגמר.

תמיד מקצועית ועם חיוך גדול, ידעת להוריד לחץ כשצריך ולשים את הרגל על הגז ואצבע על הדופק מהצד השני.

התוצאה מושלמת ואנחנו יותר ממרוצים.
אבל יותר חשוב מהתוצאה זאת הדרך, כולם הפחידו אותנו שלבנות בית זה מתכון לאסון ובזכותך זה היה כמו חלום.

אז שוב תודה גדולה
בטוח נתראה בהמשך,

משפחת אילני