שירותי הסטודיו

אחד הדברים החשובים בבחירת שירותי סטודיו לעיצוב, הוא הרצון להרגיש בטוחים ושקטים שאכן עשיתם את הבחירה הנכונה, ובידיעה כי אתם יכולים לסמוך שיש מי שידע לפקח על הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

אנו בענבליקה צברנו שנות ניסיון רבות בהבנה טכנית מעמיקה בכל הקשור לשכבות המבנה, חשמל, אינסטלציה, מיזוג, בידוד, תאורה, וכן צברנו ידע רב במגוון החומרים המצויים כיום בשוק.

הצוות שלנו ילווה אתכם מהשלב הראשוני ועד לגימור המושלם, כדי שאתם תוכלו להנות מתהליך מקצועי ומהנה עד להגשמת בית חלומותיכם.

 

במגזר הפרטי:

  • תכנון ועיצוב וילות משלב המעטפת, כולל תכנון אופטימלי של חללי הפנים בהרמוניה עם חזיתות הבית ושטחי החוץ.
  • עיצוב פנים לפנטהאוזים ודירות יוקרה, כולל שיפוצים ובנייה, לצורך התאמה מיטבית של חלוקת הפנים לצרכי הדיירים ויצירת שפה עיצובית מודרנית ועדכנית.
  • עיצוב דירות להשקעה, כולל תכנון הפנים, בחירת חומרי הגמר ותכנון של אלמנטים בנויים
  • עבודה מול בעלי המקצוע, תיאום העבודה, פיקוח, מתן פתרונות בשטח.

במגזר הציבורי והעסקי:

  • עיצוב לובאים ואזורים משותפים במבנים חדשים או במבנים שעוברים שיפוץ.
  • עיצוב סביבות עבודה ומשרדים, כולל תכנון החלל לניצול מיטבי של השטח, ועיצוב פנים המתייחס למיתוג החברה ולצרכי העובדים.
  • תכנון, עיצוב ומיתוג של חנויות, ברים ומסעדות, תוך התייחסות לקהל היעד ואופי העסק, ויצירת אווירה שתעניק ללקוחות חווית קניה נעימה ומרגשת.

אז איך מתחילים?

קובעים דייט (:

לפני שניגשים לעבודת התכנון והעיצוב חשוב שנכיר ונתאם ציפיות.
אנו נלמד את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם, נבחן לעומק את החלל הנתון, נגלה את יתרונותיו ואת חסרונותיו. נספר לכם על תהליך העבודה, ואם מצאנו חן אחד בעיני השני, נצא לדרך נפלאה.

דייט שני – 

אחרי שלמדנו אתכם כלקוחות ואת הנכס שלכם, נעשה התאמה ביניהם, נחפש כיצד ניתן להעצים את יתרונות החלל, למתוח את גבולותיו ולהשתמש בחסרונותיו כדי למנף אותם ליתרונות מפתיעים ויצירתיים. את כל אלו נביא לידי ביטוי בקונספט עיצובי ובסקיצות והדמיות שונות, מתוכן נבחר את הנכונה ביותר עבורכם.

דייט שלישי – 

בהתאם לתכנית הנבחרת נפיק עבורכם סט תכניות מלא שיוגש לקבלן המבצע, נלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר, החיפויים, הצבעים ויתר האלמנטים הנדרשים לקראת הביצוע. נקדיש זמן לתכנון ולבחירת גופי תאורה, על מנת ליצור חלל מלא עומק, שמספק את הצרכים הפונקציונליים שלכם ועם זאת מקנה אווירה ואנרגיה חיובית. נבחן לעומק שילובי חומרים בהתאם לסגנון העיצובי הנבחר, נחליט על ההעמדה והיישום שלהם בחלל ונקפיד על כל פרט ופרט.

בכל שלב צוות הסטודיו ימליץ לכם על בעלי מקצוע אמינים ויספק עבורכם מענה לצורך הבנת התכניות וכן פתרונות מקצועיים בשטח, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הפרויקט יבוצע על פי התכנון מתחילתו ועד סופו.

עכשיו, אחרי שנוצרה בינינו ידידות נפלאה, אנחנו מספיק סומכות עליכם כדי לספר לכם מה עוד ניתן לקבל אצלנו בסטודיו:

הום סטיילינג:

באמצעות סטיילינג נכון, המשלב פונקציונאליות ואסתטיקה מבלי שהאחד בא על חשבון השני, נדאג כי הבית שלכם ישקף את מי שאתם ויבטא את טעמכם האישי. נלווה אתכם לבחירת רהיטים, אביזרים, טקסטיל ואמנות ונדאג שכל האביזרים ישלימו זה את זה בהרמוניה.

שירות פנג שוואי

מקורה של תורת הפנג שוואי בסין העתיקה, והיא מתייחסת לארגון המבנה והאלמנטים השונים בו על מנת להשיג הרמוניה ואנרגיה חיובית. הסטודיו עובד בשיתוף פעולה עם מומחית לנושא על מנת לתכנן את העמדת המבנה, חלוקת החלל, העמדת הריהוט ובחירת הצבעים בהתאם למפת פנג שוואי של החלל הנתון.

ניהול ספקים וקבלת סחורה

צוות הסטודיו עומד לשירותכם גם לצורך תיאומים והובלות של כל הרהיטים והאביזרים על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם, וליהנות מראש שקט לאורך כל התהליך.